BETON PARKE ELEMANLARI & DOĞALTAŞ

DOĞAL TAŞ VE BETON PARKE TAŞ ELEMANLARI

HAKKIMIZDA
Doğal Taşı Ve Beton Elemanları, 18 yıllık tecrübe ile şehir planlamasında alt yapı ve üst yapı hizmetlerini sağlayacak kalite standartlarında ürünler sunmaktadır. Sanayi ve kentleşmenin getirdiği teknolojik gelişim takip edilerek ve şehirlerin tarihsel dokuları gözetilerek üretimde bir çok yeniliği uygulamaya koymuştur. Beton Boru, Beton Parke Taşları , Kent Mobilyaları, Alt Yapı ve Çevre düzenleme alanında sunduğu yenilikçi çözümler ile modern kent planlamasında öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır.
MİSYONUMUZ
Çevre ve insan sağlına her daim öncelik vererek ve iş güvenliği emniyetini hep ön planda tutarak, sıfır hata disiplini ile üretim kalitesinde maksimum düzeyi sağlamak, müşteri memnuniyetini arttırmak ve mükemmeliği yakalamak, dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli gelişme içinde olmak ve toplam kalite anlayışını yakalamaktır.
VİZYONUMUZ
18 yıllık bilgi ve tecrübelerimizin getirisi ile modern şehir planlamasında toplum ihtiyacını etkin bir şekilde karşılayan ve toplumsal refaha üst düzeyde katkı sunan kurumlar içinde yer almaktır. Zamanın ihtiyaçlarını iyi bir şekilde okuyup, yarının farklı hizmet, teknolojik gelişim ve üretim çeşitliliğine sahip olacak ar-ge çalışmaları ile yarınlara koşmaktır.